Termolõikus ehk Thera-Cut on kuuma kääri või noa lõikus, mis sulgeb lõikamise käigus juukseotsad ning niiskustase ja hooldusained säilivad juuksekarvas. Termolõikus kaitseb keskkonnamõjude eest, stimuleerib juuste kasvu ja taastumisprotsesse karvas.

Noa temperatuur on vahemikus 150°-170° C. Lõikuse käigus kinnitatakse juukseotsad koheselt, mille tulemusena juuksed muutuvad läikivamaks ja tugevamaks.

Siber Ultron kuum nuga võimaldab teha erinevaid lõikamistehnikaid, sobib igale juuksetüübile ning pikkusele.

– Tervetele ja õhukestele juustele annab lõikus volüümi
– Pehmetele juustele annab lõikus elastsuse
– Hargnenud juustele annab lõikus vastupidavuse, tugevuse ning tervislikuse
– Tuhmidele ja rabedatele juustele annab lõikus uue elu

hair_afterhair_beforeMikroskoobi abil tehtud ülesvõtted näitavad selgesti, kuidas juuste lõikepinnad sulguvad THERA-cut juukselõikustsentrisse kuuluvate kääride ja noa kasutamise korral, erinevalt tavaliste kääride ja noa kasutamise korral, mil ilmnes lõikepindade kahjustus ja avatus juukseid kahjustavatele teguritele.

THERA-cut juukselõikustsenter pakub juuksurile unikaalseid võimalusi selleks, et saavutada oluliselt kvaliteetsemaid tulemusi juuste hoolduse alal.

Prof. Hirschi hindamismeetod kinnitab THERA-cut juukselõikuse väljapaistvaid omadusi, mis ilmnevad ka peale juuste korduvat töötlemist ja pesemist.
p