Ilusad küüned vajavad hoolitsust, hellust ja pühendumist. Täpselt samuti on geelküüntega. Tee endale selgeks, millise küüned sinu elustiiliga kokku sobivad ning milliseid valikuid üldse eksisteerib. Näiteks geelküüned peetakse üldiselt ilmastikukindlateks, ent mõnda tüüpi geelküüned võivad reageerida temperatuurikõikumistele. Lisaks materjalide, meetodite ja stiilidega katsetamisele ole kindlasti kriitiline ka oma küünetehniku suhtes. Kui oma küüntele tekivad värvimuutused, on võib-olla aeg tehnikut vahetada, sest värvimuutuste põhjuseks on paigaldamisel küüneplaadi ja tipi (ehk siis oma- ja kunstküüne) vahele jäänud õhk või mustus, mis on soodne pinnas bakteritele ja infektsiooni tekkeks.

Geelküüntega hoolduses käimise vajadus sõltub küüne kasvamise kiirusest, geelküüne tüübist ja muidugi ka sellest, kuidas neid hoitakse. Parima tulemuse saavutamiseks ja hoidmiseks soovitab Kamibi ilusalong käia geelküüsi hooldamas iga paari-kolme nädala järel. Geelküünte paigaldamiseks võib arvestada umbes kahe ja poole tunniga, hooldusega saab aga pooleteise tunniga hakkama. Parem, kui jääb aega pisut üle, kui puudu, eksole.

Küünelakki eemaldamiseks kasuta atsetoonivaba lakieemaldajat. Kui sa peaksid geelküüntest soovima vabaneda, on üheks lihtsamaiks võimaluseks lasta neil välja kasvatada ja enda parema äranägemise järgi maha viilida.

Küsi lisainformatsiooni ja soovitusi – helista 53 3131 80

Geelküünte maalingut piirab vaid fantaasia:

IMG_4115

Ning need on reeglina kaunid ka nädalate pärast:

IMG_4104

IMG_4116